ورود مجلس به افزایش قیمت بلیت پرواز های داخلی

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش قیمت بلیت پرواز های داخلی هیچ مبنای منطقی ندارد و مجلس به مسئله ورود خواهد نمود.

ورود مجلس به افزایش قیمت بلیت پرواز های داخلی

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ 8 شارژ، غلامرضا شریعتی عضو کمیسیون عمران مجلس درباره افزایش قیمت بلیت هواپیما که گفته می گردد که از اول آبان ماه اعمال می گردد، گفت: هنوز این موضوع به کمیسیون عمران ارجاع نشده است و ما نیز از جراید و خبرگزاری ها آگاه شدیم.

وی اضافه نمود: افزایش قیمت بلیت پرواز های داخلی، چون یک موضوع درآمدی است، دولت باید به مجلس لایحه بیاورد و موضوع به کمیسیون برنامه و بودجه برود و از کمیسیون عمران مجلس هم نظرخواهی خواهد شد.

نماینده مردم بهشهر در مجلس در پاسخ به این پرسش سازمان هواپیمایی کشوری و دولت می گویند این مسئله دست ما نیست، گفت: پس دست کیست؟ اگر دست سازمان هواپیمایی کشور و دولت نباشد پس چه کسی قرار است به این ها دستور بدهد؟

شریعتی گفت: اگر بنا باشد قیمت ها را با دلار افزایش دهیم پس چرا حقوق و دستمزد و امتیازات پرسنل ها را با دلار نمی سنجند؟ این افزایش قیمت ها هیچ مبنای منطقی ندارد و مجلس به مسئله افزایش قیمت نرخ بلیت پرواز های داخلی به طور جد ورود خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 635

به "ورود مجلس به افزایش قیمت بلیت پرواز های داخلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود مجلس به افزایش قیمت بلیت پرواز های داخلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید