متقاضیان وام ازدواج بخوانند؛ دریافت و پرداخت وام ازدواج موبایلی می شود

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان تصمیم به ارائه خدمات بانکی(شناسایی متقاضی)، ثبت درخواست و واریز تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از طریق اپلیکیشن موبایلی برای متقاضیان را دارد.

متقاضیان وام ازدواج بخوانند؛ دریافت و پرداخت وام ازدواج موبایلی می شود

به گزارش گروه اقتصادی وبلاگ 8 شارژ، باتوجه به شرایط اقتصادی و شرایط سخت جوانان برای ازدواج، مجلس در بررسی بودجه سال 98 تصویب کرد که وام ازدواج از 15 میلیون تومان به 30 میلیون تومان افزایش یابد.

در بند (الف) تبصره (16) لایحه بودجه 98 آمده است: به منظور حمایت از ازدواج جوانان، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران موظف است از محل پس انداز و جاری قرض الحسنه سیستم بانکی، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به زوج هایی که تاریخ عقد ازدواج آن ها بعد از 1396/01/01 است و تا به امروز وام ازدواج دریافت نکرده اند، با اولویت نخست پرداخت کند.

تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای هریک از زوج ها در سال 1398 سیصد میلیون) 300.000.000 (ریال با دوره بازپرداخت پنج ساله با اخذ ضامن معتبر و سفته است. بانک مرکزی می تواند یارانه پرداختی به اشخاص را به عنوان تضمین در این زمینه بپذیرد.

اما فرایند دریافت وام ازدواج از شعب بانکی نیز پیچیدگی های خاصی دارد با این حال، ولی خبر آمده که امکان دریافت و پرداخت وام ازدواج از طریق موبایل فراهم شده است.

برهمین اساس و به به منظور ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی با هدف عدم مراجعه حضوری هموطنان به بانک و دریافت خدمات بانکی در هر ساعت از شبانه روز (24 ساعته) از طریق کانال های ارتباطی ایمن و با اطمینان، صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان تصمیم به ارائه خدمات بانکی از طریق بستر های الکترونیکی در آینده ای نزدیک را دارد.

این موضوع به دلیل افزایش سرعت ارائه خدمات مورد استقبال عموم مردم بوده و منجر به رضایت مندی بیشتر مشتریان خواهد شد. به همین منظور در فاز نخست صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان تصمیم به ارائه خدمات بانکی (شناسایی متقاضی)، ثبت درخواست و واریز تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از طریق اپلیکیشن موبایلی برای متقاضیان را دارد.

با توجه به تعداد محدود شعب بانک، خصوصا در شهرستان ها مزیت اول این پروژه برای مخاطبانی است که در فاصله دورتری از شعب بانک قرار دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 110

به "متقاضیان وام ازدواج بخوانند؛ دریافت و پرداخت وام ازدواج موبایلی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متقاضیان وام ازدواج بخوانند؛ دریافت و پرداخت وام ازدواج موبایلی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید