فردا، آخرین مهلت ثبت نام، درخواست بازبینی مجدد و لغو درخواست در سامانه معیشتی

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، فردا (سی ام دی ماه) آخرین مهلت ثبت نام در سایت hemayat.mcls.gov.ir برای سرپرستان خانواری است که در لیست یارانه بگیران نقدی نیستند؛ اما متقاضی دریافت بسته معیشتی هستند.

فردا، آخرین مهلت ثبت نام، درخواست بازبینی مجدد و لغو درخواست در سامانه معیشتی

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، طبق اعلام سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی آن دسته از افرادی که در لیست یارانه بگیران نبودند و متقاضی دریافت بسته معیشتی هستند تا 30 دی ماه فرصت دارند که به سایت hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند. این مهلت تا روز 24 دیماه معین شده بود که تا فردا 30 دی تمدید شد.

به این ترتیب افرادی که آذرماه اعتراض ثبت کردند نیز می توانند برای مشاهده نتیجه به سامانه معیشتی مراجعه نموده و شماره ملی سرپرست، شماره حساب واریز یارانه و شماره ملی یکی از اعضای خانوار را به همراه تصویر امنیتی وارد نمایند و درخواست بازبینی مجدد بدهند.

همچنین آن دسته از افرادی که درخواست بازبینی داده بودند و قصد انصراف دارند، امکان لغو درخواست بازبینی تا آخر این ماه در سایت برایشان فراهم شده است.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی درباره درخواست بازبینی مجدد توضیحات بیشتری داد و گفت: به عنوان مثال ممکن است فردی به نیابت از شخص دیگری کار اقتصادی انجام دهد. اگر وی تصور می نماید تا شش ماه آینده می تواند حساب تجاری و شخصی اش را منفک و مشمول دریافت بسته معیشتی گردد، می تواند درخواست بازبینی بدهد. این درخواست بازبینی شش ماه آینده آنالیز می گردد و اگر فرد مشمول گردد، بسته به وی تعلق خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 126

به "فردا، آخرین مهلت ثبت نام، درخواست بازبینی مجدد و لغو درخواست در سامانه معیشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا، آخرین مهلت ثبت نام، درخواست بازبینی مجدد و لغو درخواست در سامانه معیشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید