سرپرست ماشین سازی از بیمارستان مرخص شد

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، پزشک تیم فوتبال ماشین سازی تبریز توضیحاتی را در خصوص شرایط سرپرست این تیم ارائه کرد.

سرپرست ماشین سازی از بیمارستان مرخص شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز، سید محمد علوی مدیر تیم ماشین سازی تبریز در جریان دیدار تراکتور - ماشین راهی بیمارستان شده بود که همین موضوع نگرانی را در بین فوتبال دوستان تبریزی به همراه داشت اما خوشبختانه حال عمومی پیشکسوت ماشین سازی خوب است و او از بیمارستان مرخص شد.

مسعود عباس زاده پزشک تیم ماشین سازی در این خصوص گفت: بعد از اتفاق تلخ رخ داده در جریان دیدار روز گذشته و حضور به موقع اورژانس باعث شد تا بتوانیم شرایط آقای علوی با تمهیدات پزشکی متعادل کنیم که جا دارد از خدمات و امکانات اورژانس حاضر در محل بازی تشکر و قدردانی کنیم.

پزشک ماشین سازی ادامه داد: دیشب آقای علوی به بیمارستان شهید مدنی انتقال داده شد و با اقدامات پزشکی به موقع احتمال وقوع هر خطری را رفع کردیم و بعد از آزمایشات لازم و 10 ساعت تحت نظر بودن شرایط عمومی ایشان به حالت عادی تثبیت شد و پزشکان متخصص نیز دستور به ترخیص ایشان دادند و هیچ جای نگرانی نیست و امیدواریم هر چه زودتر آقای علوی به تمرینات برگردند.

باشگاه ماشین سازی از تمامی هواداران، پیشکسوتان و اصحاب رسانه که طی ساعات اخیر پیگیر حال سرپرست این باشگاه بودند، کمال تشکر و قدردانی را دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 551

به "سرپرست ماشین سازی از بیمارستان مرخص شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست ماشین سازی از بیمارستان مرخص شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید