خبرنگاران دادستان علت قتل اخیر در جیرفت را اختلافات خانوادگی گفت

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، کرمان - خبرنگاران - دادستان جیرفت علت قتل اخیر در این شهرستان را اختلافات خانوادگی گفت و گفت: برغم شایعات و حواشی مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر ارتکاب قتل توسط یک قاضی، متهم این پرونده مدیر شهرستانی اداره تعزیرات حکومتی بوده و هیچ ارتباطی با دستگاه قضایی نداشته است.

خبرنگاران دادستان علت قتل اخیر در جیرفت را اختلافات خانوادگی گفت

به گزارش خبرنگاران، حسین سلامی شامگاه دوشنبه در تشریح این خبر به رسانه ها اضافه کرد: حسب اعلام مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان، متهم این پرونده از تاریخ 22 آذرماه سال جاری بازنشسته شده است.

وی با اشاره به این مطلب که متهم این پرونده درحال حاضر ضمن تفهیم اتهام با قرار بازداشت موقت در زندان به سر می برد ، اظهارداشت: اتهام انتسابی به متهم این است که در تاریخ 29 آذرماه سال جاری و حوالی ساعت 11 در پی بروز اختلافات و مشاجرات خانوادگی با استفاده از سلاح کلت فاقد مجوز و با شلیک دو گلوله همسرش را به قتل رسانده است.

دادستان عمومی و انقلاب جیرفت از مردم خواست با پرهیز از توجه به شایعات و حواشی مطرح شده در فضای مجازی، هرگونه اطلاعات درباره ابعاد این پرونده و برخوردهای قانونی با متهم را از طریق مراجع قانونی و قضایی پیگیری کنند.

منبع: ایرنا
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 780

به "خبرنگاران دادستان علت قتل اخیر در جیرفت را اختلافات خانوادگی گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دادستان علت قتل اخیر در جیرفت را اختلافات خانوادگی گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید