حذف متقاضیان طرح ملی مسکن در صورت عدم واریزی، تاخیر 12000 متقاضی در واریز آورده اولیه

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، معاون وزیر راه گفت: عدم واریز وجه اولیه توسط متقاضیان طرح مسکن ملی به معنای انصراف است. هم اکنون حدود 12000 متقاضی در واریز آورده اولیه خود تاخیر دارند.

حذف متقاضیان طرح ملی مسکن در صورت عدم واریزی، تاخیر 12000 متقاضی در واریز آورده اولیه

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش وبلاگ 8 شارژ به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمود محمودزاده با اعلام اینکه عمده افتتاح های طرح ملی مسکن سال آینده انجام می گردد، اظهار کرد: بعضی واحدهای طرح ملی مسکن هفته دولت افتتاح می گردد. افتتاح بعضی واحدهای به جامانده مسکن مهر (حدود 38 هزار واحد) و همچنین طرح ملی مسکن بخشی از برنامه های هفته دولت در بخش مسکن است.

وی با یادآوری این که معین تکلیف ثبت نام نمایندگان طرح اقدام ملی مسکن در استان ها صورت گرفته است، توضیح داد: افرادی که فرم ج آنها قرمز بوده و عدم مالکیت آنها محرز شناخته شده به چرخه اقدام ملی مسکن باز می گردند.

وی از معین تکلیف تمامی ثبت نام شدگان طرح ملی مسکن تا سرانجام شهریور سال جاری اطلاع داد و گفت: فقط افرادی که واجد شرایط واقعی هستند در این طرح باقی می مانند و رد صلاحیت شده ها در صورتیکه نتوانند مدارک مستدلی ارایه نمایند از این گردونه خارج خواهند شد.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: افرادی که تایید شرایط نهایی شده و نسبت به واریز وجوه اعلام شده به بانک برای افتتاح حساب اقدام ملی، اقدام می نمایند در پروژه می مانند. بدین معنا، کسانیکه در مهلت معین شده نسبت به افتتاح حساب و واریز وجه نیز اقدام ننمایند جزو حذف شدگان طرح اقدام ملی مسکن به شمار می فرایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 29 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 457

به "حذف متقاضیان طرح ملی مسکن در صورت عدم واریزی، تاخیر 12000 متقاضی در واریز آورده اولیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف متقاضیان طرح ملی مسکن در صورت عدم واریزی، تاخیر 12000 متقاضی در واریز آورده اولیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید