تراکم جمعیت بالای خمینی شهر دلیل آمار بالای بیماران کرونا در شهرستان است

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، خبرنگاران/اصفهان معاون عمرانی استانداری اصفهان گفت: بلوارهای هاتف و عطار با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان در خمینی شهر افتتاح شد.

تراکم جمعیت بالای خمینی شهر دلیل آمار بالای بیماران کرونا در شهرستان است

حجت الله غلامی، امروز (دوشنبه- 7 مهر ماه) در آیین افتتاح بلوارهای هاتف و عطار خمینی شهر گفت: در هفته دولت 1884 پروژه در سطح استان با اعتباری بالغ بر 3 هزار و 200 میلیارد تومان به بهره برداری رسید و در ادامه افتتاح پروژه ها در هفته دولت هر هفته یک پروژه در یکی از شهرستان های استان به بهره برداری می رسد.

وی دو پروژه بلوارهای عطار و هاتف را مقدمه توسعه شهری دانست و اظهار کرد: این دو خیابان در یکی از محلات پر جمعیت و محروم خمینی شهر احداث شده و تاثیر بسزایی در توسعه این محله خواهد داشت. امیدواریم با افتتاح این دو پروژه سایر خدمات شهری نیز در این محله توسعه یابد.

به گزارش خبرنگاران، معاون عمرانی استانداری اصفهان میزان اعتبار این پروژه ها را 2 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این دو بلوار با هدف افزایش ایمنی، کاهش ترافیک شهری و تسهیل در تردد اجرا شده و عملیات های زیرسازی، جدول گذاری، اجرای زهکش و بیس، لوله کشی فضای سبز و آسفالت احداث شده است.

وی اضافه کرد: قطعا هماهنگی تنگاتنگی باید بین مدیریت اجرایی شهرها باشد تا امکان به ثمر نشستن پروژه ها فراهم شود. همچنین فرمانداران در این هماهنگی نقش مشهودی دارند.

غلامی با اشاره به تراکم جمعیت خمینی شهر اظهار کرد: خمینی شهر بیشترین تراکم جمعیت را در استان دارد و باید زیرساخت های توسعه شهری در آن فراهم شود.

وی در خصوص گزارش پخش شده از شهرستان خمینی شهر گفت: متاسفانه گزارشات غلطی در خصوص بیماری کرونا از شهرستان خمینی شهر پخش شده است. اگر تعداد بیماران مبتلا در خمینی شهر آمار بالایی دارد دلیلش تراکم جمعیت بالای شهرستان است که در کلان شهر اصفهان هم این میزان تراکم جمعیت را نداریم. قطعا رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و نظارت مستمر بر اجرای دستورالعمل ها می تواند اثر بیماری را کاهش دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 614

به "تراکم جمعیت بالای خمینی شهر دلیل آمار بالای بیماران کرونا در شهرستان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تراکم جمعیت بالای خمینی شهر دلیل آمار بالای بیماران کرونا در شهرستان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید