بیانیه ترامپ پس از تبرئه در سنای آمریکا، به زودی باز می گردیم

به گزارش وبلاگ 8 شارژ، رئیس جمهور سابق آمریکا پس از تبرئه در سنای آمریکا در بیانیه ای اعلام نمود: جنبش آمریکا را دوباره با عظمت کنیم تازه آغاز شده است.

بیانیه ترامپ پس از تبرئه در سنای آمریکا، به زودی باز می گردیم

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در بیانیه ای پس از تبرئه در سنای آمریکا بیان کرد: جنبش آمریکا را دوباره با عظمت کنیم تازه آغاز شده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

وی در بیانیه خود آورده است: من در ابتدا می خواهم از گروه وکلای متعهد خود و دیگر افرادی که به طور خستگی ناپذیر برای برقراری عدالت و دفاع از حقیقت کوشش کردند، تشکر کنم.

همچنین از همه اعضای کنگره و سناتورهایی که با افتخار برای دفاع از قانون اساسی که همه ما به آن احترام می گذاریم و برای دفاع از اصول حقوقی مقدسی که در قلب ملت ما جای دارد، به پا خاستند.

این یک بیانیه غم انگیز در دورانی است که به یک حزب سیاسی در آمریکا آزادی کامل داده شده است تا حاکمیت قانون را لکه دار، اجرای قانون را بدنام، اوباشان را تهییج، آشوبگران را تطهیر و قانون را به ابزاری برای کینه توزی و سرکوب همه افرادی که دیدگاه های متفاوتی با آن حزب دارند، تبدیل کند.

من همواره و همواره قهرمان دفاع از حاکمیت بلامنازع قانون، مجریان قانون و حق آمریکایی ها برای ابراز عقاید خود درباره مسائل روز به صورت مسالمت آمیز و بدون سو ءنیت و کینه توزی بوده ام.

جنبش تاریخی، میهن پرستانه و زیبای آمریکا را دوباره با عظمت کنیم تازه آغاز شده است. در ماه های آینده من حرف های زیادی را خواهم داشت که باید با شما در میان بگذارم و مشتاقانه منتظر تداوم سفر باورنکردنی مان در کنار هم برای دستیابی به عظمت آمریکایی برای همه مردممان هستم.

ما کارهای زیادی را پیش رو داریم و به زودی با دیدگاهی برای یک آینده روشن، تابان و نامحدود برای آمریکا در صحنه ظاهر خواهیم شد.

طرح استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به دلیل تحریک به شورش با کسب کمتر از دوسوم آرای نمایندگان مجلس سنای آمریکا بازنده شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: 8sharj.ir شناسه مطلب: 876

به "بیانیه ترامپ پس از تبرئه در سنای آمریکا، به زودی باز می گردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه ترامپ پس از تبرئه در سنای آمریکا، به زودی باز می گردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید